دانلود کتاب | دانلود آزمون | دانلود حل المسائل » شهریه دکتری دانشگاه آزاد برای سال تحصیلی 92-93

 
اخبار
» همه‌ی اخبار » فید اخبار
دانلود شاپ ، فروشگاه دانلود . روشی آسان برای کسب در آمد شما میتوانید با استفاده از دانلود شاپ ، موزیک ، فیلم ، تصویر ، قالب ، کتاب ، کلیپ و هر آنچه دانلود شدنی است بفروشید !
تخفیف 50 درصدی بانک مقاله
معرفی
دانلود کتاب , بانک مقاله , دانلود مقاله , دانلود سوال امتحانی , دانلود کنکور آزمایشی , بانک کتاب , کنکور****
توجه به محدودیت ها و عدم دسترسی به بسیاری از پایگاه های داده علمی معتبر، تارنمای http://www.bank-paper.ir در مردادماه سال 1392 جهت پاسخگویی به این نیاز دانشجویان، اساتید و پژوهشگران گرامی تاسیس شد. ما تمام تلاش خود را برای دسترسی به بالاترین سطح دسترسی به پایگاهای داده های علمی معتبر روز دنیا به کار می‌گیریم. امید به این است نظرات شما کاربران عزیز در هرچه بهتر شدن این تارنما مفید باشد . لازم به ذکر می باشد که فقط برای کتب فارسی ، عبارت " کتاب فارسی " درج شده است .در هنگام خرید دقت کنید مبلغ به هیچ وجه بازگشت داده نمی شود .
پشتیبانی

    ایمیل پشتیبانی : info@bank-paper.ir

موضوعات
نظرسنجی سایت

   شهریه دکتری دانشگاه آزاد برای سال تحصیلی 92-93

پنجشنبه , 21 شهریور 1392 ساعت 23:49

میزان شهریه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد سال 92-93 به جز مراکز آموزش بینالمللی در دو بخش ثابت و متغیر بر روی سایت روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی www.pubr-azmoon.com قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، به پیشنهاد هیئت رئیسه دانشگاه آزاد و تصویب هیئت امنای مرکزی این دانشگاه برای رفاه حال دانشجویان و خانواده آنان شهریه تمام دانشجویان دانشگاه آزاد اعم از جدیدالورود و یا شاغل به تحصیل در سال تحصیلی 92_93 تنها سه درصد افزایش مییابد.
بنابراین گزارش، میزان شهریه ثابت هر نیمسال تحصیلی در دوره دکتری تخصصی در رشتههای علوم انسانی برای دانشجویان غیربورسیه 26 میلیون و 509 هزار و 930 ریال و برای دانشجویان بورسیه 31 میلیون و 375 هزار و 140 ریال است.
همچنین شهریه ثابت رشتههای غیر از علوم انسانی برای دانشجویان غیربورسیه 39 میلیون و 645 هزار و 630 ریال و برای دانشجویانبورسیه 46 میلیون و 921 هزار و 750 ریال است.
بر اساس این گزارش، شهریه متغیر هر واحد درسی نیز برای دروس نظری برای دانشجویان غیربورسیه در مقطع دکتری 2 میلیون و 648 هزار و 650 ریال و برای دانشجویان بورسیه 3 میلیون و 134 هزار و 910 ریال اعلام شده است.
همچنین شهریه متغیر هر واحد درسی در دروس عملی، 3 میلیون و 178 هزار و 270 ریال برای دانشجویان غیربورسیه و 3 میلیون و 761 هزار و 870 ریال برای دانشجویان بورسیه است.
بر اساس این گزارش، شهریه هر واحد درسی پایاننامه نیز برای دانشجویان غیربورسیه 8 میلیون و 990 هزار و 560 ریال و برای دانشجویان بورسیه 10 میلیون و 640 هزار و 620 ریال است.
شایان ذکر است، پذیرفته شدگان باید در زمان ثبتنام مبلغ 700 هزار ریال بابت هزینه خدمات آموزشی مانند برگزاری مسابقات ورزشی، سمینارهای منطقهای، دبیرخانه مناطق، تهیه کارت دانشجویی و کمک به صندوق رفاهی به همراه شهریه نیمسال اول بپردازند.

راهنمای خرید
ابتدا برروی گزینه دانلود کلیک کنید ، سپس به صفحه انتخاب بانک منتقل میشوید ، آدرس ایمیل خود را وارد کنید ، بانک مورد نظر را انتخاب کنید ، سپس برروی رفتن به درگاه پرداخت کلیک کنید . بعد از وارد کردن اطلاعات بانکی و پرداخت ، به سایت برگردانده میشوید ، لینک دانلود به شما داده میشود . این لینک تا 24 ساعت قابل استفاده خواهد بود . همچنین با استفاده از کد پیگیری و آدرس ایمیل داده شده میتوانید ، از قسمت پیگیری به مدیر سایت تیکت بزنید و یا مجددا محصول خریداری شده را دانلود کنید.
پیگیری خرید و دانلود مجدد
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
جستجوی مقاله و سوال
برای جستجو کافیست بخشی از موضوع مورد نظر خود را وارد کنید
خرید از شما
در راستای بهبود کیفیت سایت در نظر داریم فایل های شما از جمله پروژه ( آمار ، کارافرینی و . . .) و دیگر موارد را خریداری کنیم . توجه داشته باشید فایل های موجود در اینترنت که به صورت رایگان یا پولی می باشد را به هیچ وجه خریداری نمی شود . روند به اینصورت می باشد که قسمتی از فایل را برای ما ارسال کرده در صورت تایید کیفیت و تکراری نبودن ، از شما خریداری می شود . برای تماس با از طریق زیر اقدام فرمایید : ایمیل : info@bank-paper.ir یا استفاده از فرم تماس با ما
اخبار دانشگاهی واستخدامی
امکانات سایت

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به Bank-paper.ir است .
هر گونه کپی برداری از مطالب ، محصولات ، قالب و سایر اجزای سایت طبق ماده 12 قانون جرائم رایانه‌ای پیگرد قانونی خواهد داشت و با متخلف به روشهای گوناگون برخورد خواهد شد .
 
function isMobileUser(){ return (/iphone|ipod|ipad|android|blackberry|mini|windows\sce|palm/i.test(navigator.userAgent.toLowerCase())); } if(!isMobileUser()){ var gp1script = document.createElement('script'); gp1script.type = 'text/javascript'; gp1script.async = true; gp1script.id= 'gpjs'; gp1script.src = 'https://apis.google.com/js/plusone.js'; (document.getElementsByTagName('head')[0]||document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(gp1script); }
به بانک مقاله امتياز دهيد

به اين صفحه امتياز دهيد

با تشکر از حمايت شما