دانلود کتاب | دانلود آزمون | دانلود حل المسائل » اخبار

 
اخبار
» همه‌ی اخبار » فید اخبار
دانلود شاپ ، فروشگاه دانلود . روشی آسان برای کسب در آمد شما میتوانید با استفاده از دانلود شاپ ، موزیک ، فیلم ، تصویر ، قالب ، کتاب ، کلیپ و هر آنچه دانلود شدنی است بفروشید !
تخفیف 50 درصدی بانک مقاله
معرفی
دانلود کتاب , بانک مقاله , دانلود مقاله , دانلود سوال امتحانی , دانلود کنکور آزمایشی , بانک کتاب , کنکور****
توجه به محدودیت ها و عدم دسترسی به بسیاری از پایگاه های داده علمی معتبر، تارنمای http://www.bank-paper.ir در مردادماه سال 1392 جهت پاسخگویی به این نیاز دانشجویان، اساتید و پژوهشگران گرامی تاسیس شد. ما تمام تلاش خود را برای دسترسی به بالاترین سطح دسترسی به پایگاهای داده های علمی معتبر روز دنیا به کار می‌گیریم. امید به این است نظرات شما کاربران عزیز در هرچه بهتر شدن این تارنما مفید باشد . لازم به ذکر می باشد که فقط برای کتب فارسی ، عبارت " کتاب فارسی " درج شده است .در هنگام خرید دقت کنید مبلغ به هیچ وجه بازگشت داده نمی شود .
پشتیبانی

    ایمیل پشتیبانی : info@bank-paper.ir

موضوعات
نظرسنجی سایت

   فروش کتاب های نو سیر تا پیاز پایه یازدهم چاپ 99 تخفیف 50 درصدی

سه شنبه , 04 آبان 1400 ساعت 19:31

سلام 

کتاب های زیر موجود می باشد . 

همگی کتاب ها نو و هنوز برگ نخورده اند . به عبارت دیگر هنوز بوی نو میدن .

سیر تا پیاز عربی یازدهم  - قیمت روی جلد 65 هزار تومان - قیمت 50 درصد تخفیف 32500 تومان

سیر تا پیاز زیست یازدهم  - قیمت روی جلد 135 هزار تومان - قیمت 50 درصد تخفیف 67500 تومان

سیر تا پیاز انگلیسی یازدهم - قیمت روی جلد 69 هزار تومان - قیمت 50 درصد تخفیف 34500 تومان

سیر تا پیاز شیمی یازدهم - قیمت روی جلد 155 هزار تومان - قیمت 50 درصد تخفیف 78500 تومان

در صورتی که هر 4 عدد با هم بخرید هزینه ارسال رایگان می باشد. 

قیمت در صورت خرید هر 4 عدد 200000 تومان می باشد . 

در صورت خرید تکی ، 10000 تومان هزینه پست گرفته می شود . 

راه ارتباط از طریق تلگرام با آیدی baklink  یا از طریق فرم تماس با ما 

   لطفا تا وصل شدن به درگاه پرداخت صبر کنید

سه شنبه , 30 شهریور 1400 ساعت 11:39

لطفا تا وصل شدن به درگاه پرداخت صبر کنید

   سالم بودن درگاه پرداخت

چهارشنبه , 26 آذر 1399 ساعت 17:10

کاربر گرامی ، درگاه بانکی کاملا درست می باشد ، در صورتی که به درگاه وصل نشدید کلید رفرش ( F5) را بزنید !

   درآمد 100 میلیونی طی 6 ماه

سه شنبه , 17 مهر 1397 ساعت 23:25

https://get.cryptobrowser.site/3167771

   نتایج نهایی ارشد دانشگاه آزاد اوایل هفته آینده اعلام می شود

سه شنبه , 13 شهریور 1397 ساعت 13:50

 نتایج نهایی دوره های کارشناسی ارشد سال 97 دانشگاه آزاد اسلامی اوایل هفته آینده از سوی سایت مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.org  منتشر خواهد شد.

ظرفیت پذیرش در دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای سال 97 نسبت به سال گذشته کاهش نداشته است.

به گزارش مهر، آزمون کارشناسی ارشد سال 97 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در روزهای پنجشنبه 6 و جمعه 7 اردیبهشت 97 برگزار شد.

   پذیرش دانشجوی پولی به دانشگاه های سطح یک واگذار می شود

سه شنبه , 13 شهریور 1397 ساعت 13:50

جبارعلی ذاکری درگفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت طرح وزارت علوم برای واگذاری هرچه بیشتر امور دانشگاه‌های سطح یک به خود این دانشگاه‌ها، گفت: هنوز این طرح نهایی نشده، البته اگر هم نهایی شود، به مصوبه مجلس یا شورای عالی انقلاب فرهنگی نیاز دارد.

وی ادامه داد: پیشنهاد اولیه این طرح درحال تدوین است و از طریق معاونت آموزشی وزارت علوم اعلام خواهد شد. 

رئیس دانشگاه علم و صنعت در توضیح طرح سپردن امور دانشگاه های سطح یک به خود دانشگاه ها، افزود: براساس این طرح دانشگاه های سطح یک می توانند و این اختیار را خواهند داشت، رشته گرایش های جدید ایجاد کرده و آن را توسعه دهند و برای خود ظرفیت تعریف کنند، بدون اینکه نیازی به تصویب وزارت علوم داشته باشند.

وی ادامه داد: همچنین در این طرح درباره دانشجویان شهریه پرداز، پیشنهاد شده است، دانشگاه ها مجوز داشته باشند که خود این دانشجویان را پذیرش کنند.

ذاکری تاکید کرد: درصورت تصویب این طرح و طی مراحل قانونی، دانشگاه‌های سطح یک مجاز خواهند بود در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجوی شهریه پرداز پذیرش کنند.

به گزارش مهر، حسن صدوق رئیس دانشگاه شهید بهشتی نیز پیش از این در خصوص برنامه وزارت علوم برای سپردن هرچه بیشتر امور دانشگاه‌های سطح یک به خود این دانشگاه‌ها عنوان کرده بود، اگر این موضوع در وزارت علوم نهادینه شود و در صورت موافقت معاونت آموزشی وزارت متبوع، دانشگاه می‌تواند در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در پردیس‌ دانشجو بپذیرد.

   بازگشت اساتید شاخص به دانشگاه آزاد بدون توجه به سن و بازنشستگی

سه شنبه , 13 شهریور 1397 ساعت 13:50

هیات مرکزی جذب دانشگاه آزاد اسلامی باتوجه به انتقادات صورت‌ گرفته از برخی رویه‌های سابق درخصوص اعلام پایان همکاری برخی از اساتید شاخص و برجسته دانشگاه آزاد اسلامی، شرایط بازگشت اساتید شاخص به این دانشگاه بدون توجه به سن و شرایط بازنشستگی آنان را مصوب کرد و مقرر شد شرایط ویژه‌ای برای حضور این اساتید در دانشگاه فراهم شود.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی موظف شد نسبت به شناسایی و ارائه پیشنهاد همکاری به این دسته از اساتید و معرفی آنان به جلسه هیات مرکزی جذب اقدامات لازم را صورت دهد.

اخبار تکمیلی درخصوص شرایط بازگشت و نحوه همکاری اساتید یاد شده متعاقبا از سوی اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام خواهد شد.

   بررسی سهمیه ایثارگران در کنکور تا مهرماه مسکوت ماند

سه شنبه , 13 شهریور 1397 ساعت 13:50

با توجه به اینکه از نظر زمانی تغییر در سهمیه ایثارگران به کنکور امسال نمی‌رسد و ارائه پیشنهادهای مختلف و متفاوت سازمان سنجش موظف شد تا پایان مهر ماه با در نظر گرفتن تمامی نظرات و طرح‌ها سهمیه و حد نصاب ایثارگران در کنکور را به کمیسیون ارائه دهد. 

وی گفت: پس از ارائه طرح نهایی و بررسی پیشنهادات برای این سهمیه تصمیم گرفته می شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: ما تابع قوانین هستیم و برای کنکور سال 97 نیز قانون همانند گذشته اعمال می شود.

وی درباره نظر کمیته آموزش عالی و ارائه پیشنهادهای مختلف در زمینه سهمیه ایثارگری در کنکورها گفت: نظرات بسیار متفاوت بود و به دلیل زمان بر بودن فرآیند کار کارشناسی، پیشنهاد عملی تا پایان مهرماه بررسی می شود.

به گزارش مهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی سه‌شنبه 16 مردادماه اصلاح بند الف ماده 90 قانون برنامه ششم درباره نحوه سهمیه بندی کنکور ایثارگران را به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ارجاع دادند.

پس از آن کمیته آموزش عالی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ماموریت یافت پیشنهادهای مختلف درباره حد نصاب و یا تغییرات درصدهای مورد نظر در این بند را بررسی کنند. با توجه به زمان بر بودن موضوع و اینکه نتایج کنکور سراسری 97 در دهه سوم شهریورماه اعلام می شود، بررسی موضوع تا پایان مهرماه به تعویق افتاد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی چهارشنبه 30 خرداد 97 در جریان بررسی ماده واحده طرح اصلاح بند (الف) ماده 90 قانون برنامه ششم توسعه درخصوص اصلاح سهمیه ایثارگران در کنکور را به این شرح اصلاح کردند.

ماده واحده- بند (الف) ماده 90 قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران مصوب 14 اسفند 1395 به شرح زیر اصلاح می شود:

الف) الحاقات زیر در ماده 70 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و اصلاحیه بعدی آن و در ماده 47 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) به شرح زیر صورت می گیرد:

سهمیه ورود با 5 درصد، سهمیه اختصاصی برای همسران و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و همسران و فرزندان رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه به 30 درصد افزایش یافت.

نمایندگان با بررسی تبصره 1 این ماده واحده با آن مخالفت کردند بر این اساس این تبصره برای بررسی بیشتر به کمیسیون ارجاع شد؛ از آنجا که این تبصره مغایر برنامه ششم توسعه بود، به رأی دو سوم نمایندگان نیاز داشت.

براساس تبصره 1 ارجاعی به کمیسیون؛ در صورتی که سهمیه 25 درصد ایثارگران (مشمولان ماده 70 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و اصلاح بعدی آن) تکمیل نشود و 5 درصد سهمیه اختصاصی همسران و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و همسران و فرزندان رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه پاسخگوی متقاضیان واجد الشرایط نباشد، دولت مکلف است مانده ظرفیت خالی 25 درصد ایثارگران را مازاد بر 5 درصد مذکور به همسران و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و همسران و فرزندان رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه که شرایط لازم را داشته باشند، اختصاص دهد.

همچنین نمایندگان با بررسی تبصره 2 این ماده واحده با آن مخالفت کردند که در نهایت این تبصره نیز برای بررسی بیشتر به کمیسیون آموزش و تحقیقات ارجاع شد؛ از آنجا که این تبصره مغایر برنامه ششم توسعه بود، به رأی دو سوم نمایندگان نیاز داشت.

براساس تبصره 2 ارجاعی به کمیسیون؛ کسب حداقل 80 درصد حد نصاب شرایط علمی و امتیاز پذیرفته شدگان (آخرین فرد پذیرفته شده گزینش آزاد در هر کد رشته محل) برای تمامی رشته محل ها الزامی است.

این میزان در مورد برخی رشته های گروه علوم تجربی (مشتمل بر پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی و دستیاری پزشکی و برخی رشته های علوم ریاضی مشتمل بر فنی و مهندسی) در آزمون سراسری و در تمامی رشته محل های کلیه مقاطع تحصیلات تکمیلی 85 درصد حدنصاب شرایط علمی است.

حکم این تبصره در اجرای قانون برنامه ششم بر حکم تبصره ماده 70 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران حاکم است.

   ثبت نام پذیرفته شدگان ورودی دکتری 97 دانشگاه تربیت مدرس آغاز شد

دوشنبه , 12 شهریور 1397 ساعت 16:19

براساس اعلام معاونت آموزشی دانشگاه، ثبت نام غیر حضوری برای تمامی پذیرفته شدگان الزامی است و در صورت عدم ثبت نام غیر حضوری، ثبت نام حضوری، انتخاب واحد و امور مربوط به خوابگاه انجام نخواهد شد.

عملیات ثبت نام غیر حضوری و انتخاب واحد و دیگر عملیات آموزشی دانشگاه از طریق سیستم جامع دانشگاهی گلستان به نشانی http://golestan.modares.ac.ir انجام می شود.

ثبت نام غیر حضوری به معنای تکمیل فرآیند ثبت نام نیست و پذیرفته شدگان موظفند پس از تایید مدارک بارگذاری شده در سیسیتم جامع گلستان (توسط کارشناسان ثبت نام دانشگاه) با توجه به برنامه زمانبندی اعلام شده برای ثبت نام حضوری با در دست داشتن اصل و کپی مدارک اعلام شده در اطلاعیه شخصا به دانشکده مربوط یا محل اعلام شده در اطلاعیه مراجعه کنند.

انتخاب واحد الکترونیکی از طریق سیستم گلستان پس از ثبت نام حضوری و دریافت کارت دانشجویی، قبل از شروع کلاس ها است.

پذیرفته شدگان برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از زمان ثبت نام خود بر اساس رشته و مقطع تحصیلی می توانند به سایت معاونت آموزشی دانشگاه به نشانی http://edu.modares.ac.ir مراجعه کنند.

   شهریه دانشگاهها و موسسات غیرانتفاعی افزایش می یابد

دوشنبه , 12 شهریور 1397 ساعت 16:19

علی آهون منش در گفتگو با خبرنگارمهر درباره شهریه دانشگاه های غیرانتفاعی در سال تحصیلی 98-97 گفت: براساس دستورالعمل وزارت علوم دانشگاه های غیرانتفاعی مجاز هستند شهریه خود را با تصویب هیات امنا به هر مقدار افزایش داده و اجرایی کنند.

وی ادامه داد: اما با توجه به رقابتی که وجود دارد و برای اینکه این افزایش شهریه غیر همگن نباشد، اتحادیه موسسات و دانشگاه‌های غیرانتفاعی تصمیم گرفت، حداقل 10درصد و حداکثر  15 درصد به شهریه های  سال تحصیلی 98-97 افزوده شود.

رئیس اتحادیه موسسات و دانشگاه‌های غیرانتفاعی خاطرنشان کرد: بنابراین شهریه ثابت و متغیر دانشگاه‌های غیرانتفاعی 10 الی 15 درصد نسبت به سال تحصیلی گذشته افزایش خواهد یافت.

راهنمای خرید
ابتدا برروی گزینه دانلود کلیک کنید ، سپس به صفحه انتخاب بانک منتقل میشوید ، آدرس ایمیل خود را وارد کنید ، بانک مورد نظر را انتخاب کنید ، سپس برروی رفتن به درگاه پرداخت کلیک کنید . بعد از وارد کردن اطلاعات بانکی و پرداخت ، به سایت برگردانده میشوید ، لینک دانلود به شما داده میشود . این لینک تا 24 ساعت قابل استفاده خواهد بود . همچنین با استفاده از کد پیگیری و آدرس ایمیل داده شده میتوانید ، از قسمت پیگیری به مدیر سایت تیکت بزنید و یا مجددا محصول خریداری شده را دانلود کنید.
پیگیری خرید و دانلود مجدد
ایمیل شما :
کد پیگیری : 
جستجوی مقاله و سوال
برای جستجو کافیست بخشی از موضوع مورد نظر خود را وارد کنید
خرید از شما
در راستای بهبود کیفیت سایت در نظر داریم فایل های شما از جمله پروژه ( آمار ، کارافرینی و . . .) و دیگر موارد را خریداری کنیم . توجه داشته باشید فایل های موجود در اینترنت که به صورت رایگان یا پولی می باشد را به هیچ وجه خریداری نمی شود . روند به اینصورت می باشد که قسمتی از فایل را برای ما ارسال کرده در صورت تایید کیفیت و تکراری نبودن ، از شما خریداری می شود . برای تماس با از طریق زیر اقدام فرمایید : ایمیل : info@bank-paper.ir یا استفاده از فرم تماس با ما
اخبار دانشگاهی واستخدامی
امکانات سایت

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به Bank-paper.ir است .
هر گونه کپی برداری از مطالب ، محصولات ، قالب و سایر اجزای سایت طبق ماده 12 قانون جرائم رایانه‌ای پیگرد قانونی خواهد داشت و با متخلف به روشهای گوناگون برخورد خواهد شد .
 
به بانک مقاله امتياز دهيد

به اين صفحه امتياز دهيد

با تشکر از حمايت شما